1 פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם עו"ד יונתן דייויס, במהלכה יוצג המקרה ויפורטו הפעולות המוצעות לייצוג הלקוח והאפשרויות המשפטיות העומדות לרשותו.

2 איסוף תיעוד רפואי

במסגרת ההתקשרות יפעל המשרד לאיסוף תיעוד רפואי מכל המוסדות הרפואיים הנוגעים בטיפול תוך אימותם מול גרסת הלקוח.

3 מומחים רפואים

לצורך בירור קיומה של עילת תביעה, יפנה המשרד למיטב המומחים הבכירים בתחומי הרפואה השונים לצורך קבלת חוות דעת ראשונית שתתמוך בתביעה.

4 הגשת כתב תביעה

לאחר קבלת חוות דעת התומכת בעילות התביעה יוגש כתב תביעה לבית המשפט המוסמך. המשרד ינהל את התיק במיומנות על מנת למקסם את התביעה.

5 סיום התיק ופיצויים

במהלך הייצוג המשפטי המשרד ילווה את הלקוחות בכל הפעולות הנדרשות לתיק לרבות ייעוץ הנלווה לתיק בנושאים כמו ביטוח לאומי, תגמולי ביטוח, פנסיה, השקעת כספי פיצויים וכד'.

התייעצות וקבלת חוות דעת של מומחים רפואיים


תקנות סדר הדין מחייבות צירוף חוות דעת רפואית לכל הליך משפטי בו נטען עניין שברפואה, על כן הצעד הראשון בבירור עילת התביעה לרשלנות רפואית, הוא קבלת חוות דעת ראשונית של רופא מומחה, אשר תקבע האם לדעתו של המומחה, הטיפול שניתן ללקוח, מהווה רשלנות רפואית.

משרדנו רכש ניסיון רב מאוד בניהול תביעות רשלנות רפואית, ומתמחה בהתאמת חוות הדעת לצרכי הלקוח באשר הוא. משרדנו עובד עם מיטב המומחים הבכירים בתחומי הרפואה השונים.

הכנת חוות דעת תואמת דורשת מיומנות בבחירת המומחה המתאים והתאמת חוות דעתו לנסיבות המקרה. כתיבת חוות דעת לצרכים משפטיים דורשת מיומנויות שהרופא המומחה לא הוכשר להן. מקום שמדובר בשתי דיסיפלינות שחשבתן ושפתן שונות. בתי המשפט ומשפטנים זקוקים לחוות דעת מקצועיות לצורך הוכחת עניינים שברפואה השנויים במחלוקת ואילו הרופא עושה חוות הדעת לא תמיד מבין את גדר המחלוקת המשפטית ועל כן חוות דעתו עלולה להחטיא את המטרה שלשמה נועדה.

לצורך בירור קיומה של עילת תביעה כנגד הנתבע יפנה המשרד למומחים רפואיים לצורך קבלת חוות דעת אשר תתמוך בתביעה הן בשאלת האחריות והן בשאלת הנזק.

השלב הבא - הגשת כתב תביעה

במידה והרופא המומחה מחליט כי אכן יש אפשרות להגיש תביעת רשלנות רפואית, נכתבת חוות דעת רפואית ובמקביל מכין עורך הדין את כתב התביעה. לחצו על הכפתור הבא למעבר לשלב הבא בתהליך הגשת תביעת רשלנות רפואית.


שלב 4 - הגשת כתב תביעה