מונחים באות: א , ב , ג , ד , ה , ו , ז , ח , ט , י , כ , ל , מ , נ , ס , ע , פ , צ , ק , ר , ש , ת

בעריכת:

  • עו"ד יניב אביטל, LL.B
  • עו"ד יונתן דייויס,LL.B
הלקסיקון מכיל מונחים המגדירים באופן מדעי ומדויק מושגים מקצועיים שנעשה בהם שימוש בתחום המשותף לרפואה ומשפט. בחרנו באינטרנט להעלאת הלקסיקון, בשל היות אמצעי זה המתאים ביותר לפיתוח דינאמי, המתקדם והולך, אמצעי המאפשר הוספה של ערכים ללקסיקון, את עדכונם בהתאמה לתהליכי שינוי הצפויים בעובדות, בהבנת החידושים, ועל פי השינוי המתרחש והולך עם הזמן במושגים עצמם.

הלקסיקון בנוי במתכונת של אנציקלופדיה, בה כל ערך – מונח – פותח בהגדרה, שלאחריה תיאור והסבר המושג, הקשרו המשפטי ו/או מהות השימוש במושג הרפואי במשפט או להיפך. כמו כן יש הפניה למקור המשפטי ו/או לאזכור בדין ו/או לספרות המקצועית, הרפואית או המשפטית.

הלקסיקון מסודר על פי האלפבית העברי. לאיתור המונח המבוקש, כצעד ראשון, יש להקליד את האות הראשונה של המונח במשבצת המתאימה שבראש הלקסיקון, ואז תתקבל רשימת כל הערכים המתחילים באותה אות. לחילופין, ניתן להקליד את המונח עצמו במנוע החיפוש של אתר זה.

הקוראים מוזמנים להציע לעורכים להוסיף מונחים וערכים הנראים להם כנחוצים, ולא נכללו בלקסיקון, כמו כן מוזמנים הקוראים להציע מידע נוסף, הנראה להם כחשוב, לערכים הקיימים.

המידע כפוף לתנאי השימוש באתר. הקורא מאשר כי קרא את תנאי השימוש ומסכים להם. אין לראות במידע המפורט להלן משום ייעוץ מקצועי מחייב שניתן להסתמך עליו בכל הליך משפטי.

בכל שאלה הנכם מוזמנים לפנות אלינו בפורום או בדוא"ל לעורכי האתר.