• ירושלים: בית השנהב (בניין B), רח' בית הדפוס 12
  • תל אביב: מגדלי הארבעה 30, בניין דרומי (קומה 9)

לתיאום פגישה ראשונית: 03-7419190

אגרת ללקוחות משרד יונתן דייויס ושות' עורכי דין

אנו מבקשים לעדכן את לקוחותינו בפעילות המשרד שנה החולפת.

שנת 2020 הייתה שנת משבר עולמי עקב המגפה שפקדה אותנו. שירותי הבריאות בעולם התמודדו עם מגפת הקורונה ובניסיון למצוא חיסון בתקווה למגר את המגפה. בד בבד משרדנו ניצל את הסגרים שנכפו עלינו על מנת לקדם ולדאוג לאינטרסים של לקוחותינו, וטיפל במשנה מרץ בייצוגם של נפגעי רשלנות רפואית אשר נפגעו מהתנהלות מערכת הבריאות והמוסדות הרפואיים.

בשנה החולפת הגיש המשרד למעלה מ 60 תביעות נזקי גוף לבתי המשפט שונים, ושם בראש מעייניו את הדאגה לנפגעים ולמשפחותיהם תוך מתן מענה למעטפת האינטרסים של לקוחות המשרד.

בשנה החולפת הגשנו  את אחת מתביעות הנזיקין הגדולות ביותר בתולדות המדינה שעניינה "אימוץ בעוולה". התביעה חולקה לעשרות תביעות פרטניות שהוגשו לבית המשפט המחוזי מרכז  על ידי הורים לילדים מאומצים התובעים את משרד הרווחה, משרד הבריאות, השירות למען הילד, עמותות האימוץ ורופאי העמותות בגין אימוץ בעוולה של ילדים הסובלים מתסמונת האלכוהול העוברי (FASD).

מדובר בתביעת נזיקין חסרת תקדים בארץ ובעולם מבחינת היקפה הכספי והשלכותיה החברתיות, המדעיות, הרפואיות המשפטיות והתודעתיות!! התביעה מערבת דיסציפלינות  שונות בהיקף חסר תקדים!

בנוסף הגיש משרדנו תביעות רשלנות רפואית שבם לקוחותינו במגוון תחומים, כגון רשלנות במתן תרופה נגד התקרחות שגרמה להתאבדותו של גבר צעיר, רשלנות בניתוח קיצור קיבה שגרמה לנכות נפשית קשה, התעמרות בעבודה שגרמה להתפרצות תסמונת פיברומיאלגיה, רשלנות בטיפול רפואי של פג שגרם לנכות נוירולוגית וריאתית קשה, רשלנות בשחרור אישה צעירה שחלתה בשפעת עונתית וכתוצאה מכך נפטרה, רשלנות בשחרור אישה מחדר מיון ללא אבחנה וללא טיפול שגרמה למותה, רשלנות בטיפול בתכשיר חדשני שגרמה להתפרצות תסמונת פיברומיאלגיה ועוד ועוד.

לאחרונה הגדלנו את צוות המשרד המצוין שלנו על מנת לתת מענה הולם לאינטרסים של הלקוחות, ואנו נערכים לניהול התביעות על פי תקנות סדר הדין האזרחי החדשות.

בשנת 2021 נמשיך לפעול למען לקוחותינו במתן מענה לבעיותיהם המשפטיות תוך הענקת שירות אישי, ומקסום מעטפת הזכויות העומדות להם בהתמודדות עם מערכת הבריאות בימים קשים אלה.

נאחל לכולם בריאות הצלחה ואריכות ימים!