• ירושלים: בית השנהב (בניין B), רח' בית הדפוס 12
  • תל אביב: מגדלי הארבעה 30, בניין דרומי (קומה 9)

לתיאום פגישה ראשונית: 03-7419190

פעילות המשרד

תאריך עדכון: 01.05.2020

לקוחות עמיתים וחברים יקרים,

בפרוס השנה החדשה אנו שמחים להפיץ דיוור המכיל עדכונים על פעילות המשרד ועדכוני פסיקה.

משרד יונתן דייויס ושות' הוא מהמשרדים הוותיקים בארץ עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בייצוג נפגעים בתביעת נזק גוף ורשלנות רפואית. למשרד סניפים בירושלים ובתל-אביב, ובחודש מרס השנה עברנו למשכננו החדש בתל-אביב במגדלי הארבעה בתל- אביב.

הננו שמחים להודיעכם כי משרדנו הוכנס השנה לדירוג דן אנד ברדסטריט  2018 כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית.

השנה גם נבחרנו להיות המשרד שייצג את ישראל בתחום המשפט הרפואית באתר Global law experts בו מופיעים כ-2000 עורכי דין מובילים בתחומי התמחות שונים. לאתר כ-30,000 כניסות בחודש והוא נחשב כמוביל בתחומו: www.globallawexperts.com

השנה השתתפנו בכנס משפט רפואי שהתקיים בצ'רלסטון ארה"ב במסגרת האיגוד האמריקאי של רופאים ומשפטנים ACLM. במסגרת המפגש הרציתי על תיק בו המשרד מעורב בנושא "ביקורת עמיתים זדונית" שגרמה לטענתנו לפטירת רופא בביה"ח הדסה עין כרם.

במסגרת פעילות המשרד שותף משרדנו למיזם העוסק במימון חוות דעת רפואיות המוגשות לבית המשפט: https://justiceinvestments.com

השנה התקיים במלון דן בתל אביב הקונגרס ה 24 של הארגון העולמי למשפט רפואי, במסגרתו נבחרתי לייצג את ישראל בחבר הנאמנים Board of Governors. בטכס הסיום של הכנס הוענק פרס דייויס (The  Davies Award) לעבודות המצטיינות של המצגות בכנס. במסגרת הטכס הרצתי על חזון הפרס בשנים הבאות.