• ירושלים: בית השנהב (בניין B), רח' בית הדפוס 12
  • תל אביב: מגדלי הארבעה 30, בניין דרומי (קומה 9)

לתיאום פגישה ראשונית: 03-7419190

חוות דעת מומחים רפואיים

תקנות סדר הדין מחייבות צירוף חוות דעת רפואית לכל הליך משפטי בו נטען עניין שברפואה, על כן הצעד הראשון בבירור עילת התביעה לרשלנות רפואית, הוא קבלת חוות דעת ראשונית של רופא מומחה, אשר תקבע האם לדעתו של המומחה, הטיפול שניתן ללקוח, מהווה רשלנות רפואית.

משרדנו רכש ניסיון רב מאוד בניהול תביעות רשלנות רפואית, ומתמחה בהתאמת חוות הדעת לצרכי הלקוח באשר הוא. משרדנו עובד עם מיטב המומחים הבכירים בתחומי הרפואה השונים.

הכנת חוות דעת תואמת דורשת מיומנות בבחירת המומחה המתאים והתאמת חוות דעתו לנסיבות המקרה. כתיבת חוות דעת לצרכים משפטיים דורשת מיומנויות שהרופא המומחה לא הוכשר להן. מקום שמדובר בשתי דיסיפלינות שחשבתן ושפתן שונות. בתי המשפט ומשפטנים זקוקים לחוות דעת מקצועיות לצורך הוכחת עניינים שברפואה השנויים במחלוקת ואילו הרופא עושה חוות הדעת לא תמיד מבין את גדר המחלוקת המשפטית ועל כן חוות דעתו עלולה להחטיא את המטרה שלשמה נועדה.

לצורך בירור קיומה של עילת תביעה כנגד הנתבע יפנה המשרד למומחים רפואיים לצורך קבלת חוות דעת אשר תתמוך בתביעה הן בשאלת האחריות והן בשאלת הנזק.

השלב הבא – הגשת כתב תביעה

במידה והרופא המומחה מחליט כי אכן יש אפשרות להגיש תביעת רשלנות רפואית, נכתבת חוות דעת רפואית ובמקביל מכין עורך הדין את כתב התביעה. לחצו על הכפתור הבא למעבר לשלב הבא בתהליך הגשת תביעת רשלנות רפואית.

שלב 4 - הגשת כתב תביעה